کاربردهای لیزر کیوسوئیچ چیست؟

لیزر کیوسوئیچ چیست؟
لیزر کیوسوئیچ  یک نوع از لیزرهای نوین صنعت پزشکی و زیبایی پوستی میباشد که با دارا بودن چند طول موج لیزر  کاربردهای متفاوتی را در عرصه زیبایی و سلامت پوستی دارد و امروزه مورد توجه بسیاری از پزشکان واقع شده است.
کاربرد لیزر کیوسوئیچ چیست؟
کاربردهای طول موج های دستگاه لیزر کیوسوئیچ خالبرداری، درمان کک و مک و پاک کردن تاتو  وکربن تراپی یا پیلینگ هالیوودی است که اگر توسط متخصص استفاده شود بدون آسیب به سطح پوست درمان را انجام داده وهیچگونه  آسیبی به ب افتپوست وارد نمی کند.
لیزر با کیوسوئیچ باعث ایجاد کلوئید میشود؟
لیزر با کیوسوئیچ اگر توسط متخصص با رعایت اصول انجام شود به هیچ وجه باعث ایجاد کلوئید یا گوشت اضافه یا زخم و کبودی نمی شود.
با کیوسوئیچ میتوان خال گوشتی را درمان کرد؟
لیزر کیوسوئیچ قابلیت درمان خال سطحی و گوشتی را دارد، بطورمعمول خالبرداری در یک جلسه انجام میشود اما بعضی از خال های گوشتی در دوجلسه درمانشان امکان پذیر است.
مراقبت بعد از خالبرداری با کیوسوئیچ چیست؟
بعداز خالبرداری با کیوسوئیچ باید به مدت سه روز مرتبا از کرم ترمیم کننده استفاده شود ، نباید به محل لیزر شده آب بزنیم، نباید از کرم یا مواد آرایشی استفاده کنیم.
کیوسوئیچ چگونه تاتو را پاک میکند؟
لیزر کیوسوئیچ باهدف قرار دادن رنگدانه های کاشته شده در سطح پوست، رنگدانه ها را از حالت جامد بر روی پوست به حالت مایع تبدیل و از طریق ادرار و خون دفع میکند.
پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ طی چند جلسه انجام میشود؟
پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ طی 3الی 5 جلسه انجام میشود و عواملی از قبیل: جنس جوهر تاتو، سن تاتو(مدت زمان زدن تاتو) و میزان عمق کاشت جوهر در سطح پوست بستگی دارد.
تاتو قدیمی را میتوان با کیوسوئیچ پاک کرد ؟
یکی از نکات تاثیرگذار در پاک کردن تاتو سن تاتو یا مدت زمان زدن تاتو میباشد و حتما باید مدت زمان 2ماه از کاشت جوهر یا اصطلاحا تاتو زدن گذشته باشد، به عبارتی هرچقدر تاتو قدیمی تر باشد تاتو سریع تر و طی جلسات کمتری پاک میشود.
تاتو عمیق طی چند جلسه با کیوسوئیچ پاک میشود؟
میزان عمق کاشت جوهر در لایه های پوست رابطه مستقیم با تعداد جلسات پاک کردن تاتو دارد هرچه تاتو عمیق تر باید تعداد جلسات بیشتر و هرچه کم عمق تر باشد تعداد جلسات کمتر می شود.
مراقبت های بعد از کیوسوئیچ چیست؟
به مدت 4 روز نباید آب به محل لیزر شده آب بخورد، به مدت4 روز مرتبا باید از پماد ترمیم کننده استفاده شود، آب زیاد میل شود، به مدت4 روز باید از قرص چرک خشک کن استفاده شود، قرص ویتامین سی جوشان میل شود، در معرض نور خورشید نباشید.
نکات قبل از پاک کردن تاتو با لیزر کیوسوئیچ چیست؟
برای پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ حداقل باید 2ماه از زدن تاتو گذشته باشد ، روی تاتو زخم یا کبود نباشد، شرایط 4 روز مراقبت از تاتو را بعد از لیزر محیا کرده باشیم.

پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ در یک جلسه امکان پذیر است؟

حداقل تعداد جلسات لیزر پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ 3جلسه هست و پاک کردن طرح در یک جلسه امکانم پذیر نیست و جمله پاک کردن تاتو در یک جلسه فقط جنبه ی تبلیغاتی دارد و یا ممکن است به پوست آسیب وارد شود.

اصلی ترین نکته در پاک کردن تاتو با لیزر چیست؟

مهم ترین و اصلی ترین نکته برای پاک کردن تاتو صبر و مراقبت بعد از جلسه لیزرتراپی هست، برای آسیب نرسیدن به بافت پوست بهتراست صبور باشد خواهان محو تاتو در یک جلسه نباشید و گول جملات تبلیغاتی را نخورید و قبل از شروع جلسات تحقیق کنید و از دستگاه و متخصص اطمینان حاصل کنید.

پاک کردن تاتو ابرو درچند جلسه انجام میشود؟

پاک کردن تاتو ابرو هم همانند تاتو بدن نیازمند صبر هست و طی 3الی5 جلسه به نسیت جنس جوهر استفاده شده متغییر هست و در یک جلسه امکان پذیر نیست.

کدام تاتو طی تعداد جلسات کمتری با لیزر پاک میشود؟

جنس جوهر استفاده شده برای زدن طرح تاتو در تعداد جلسات نقش مهمی دارد و هرچه حنس جوهر باکیفیت تر باشد تعداد جلسات کمتر میشود. جوهر هایی که سرب دارند یا به اصطلاح رنگ متمایل به قرمز هستند طی تعداد جلسات بیشتری پاک میشوند.

کربن تراپی یا پیلینگ هالییودی چیست ؟ 

کربن تراپی یا پیلینگ هالییودی نوعی درمان مشکلات پوستی به روش نوین پزشکی و لیزرتراپی میباشد و مناسب افراد با پوستهای چرب و مختلط و معمولی می باشد.

کربن تراپی یا پیلینگ هالیوودی با کیوسوئیچ چه کاربردی دارد؟

کربن تراپی یا پیلینگ هالیوودی برای درمان منافذ باز پوست، کنترل چربی پوست، درمان جوش فعال پوست، درمان جای جوش و لک برای صورت و بدن کابرد دارد.

مراقبت بعد از کربن تراپی چیست؟

کربن تراپی  یک روش نوین و غیرتهاجمی برای درمان مشکلات پوستی میباشد و مراقبت بعد ندارد و حتی بلافاصله بعداز انجام میتوان از وسایل آرایشی استفاده کرد و ممنوعیتی ندارد فقط افرادی که پوست معمولی مایل به خشک دارند بهتراست بعد از کربن تراپی از کرم آبرسان استفاده کنند و در صورت قرارگرفتن در معرض نور خورشید بهتراست که از کرم ضدآفتاب استفاده شود.

کربن تراپی طی چند جلسه انجام میشود ؟

تعداد جلسات طبیعی کربن تراپی 3 جلسه هست با فاصله 2 هفته یکبار اما اگر فردی با تشخیص متخصص بخواهد تعداد جلسات بیشتری برای نواحی مختلف صورت و بدن استفاده کند ممنوعیتی ندارد.

کربن تراپی با لیزر کیوسوئیچ را از چه سنی میتوان انجام داد؟

انجام کربن تراپی یا پیلینگ هالیوودی با لیزر کیوسوئیچ محدودیت سنی ندارد و همه گروه های سنی در صورت نیاز می توانند انجام دهند.

کربن تراپی یاعث تورم،کبودی یاقرمزی پوست میشود؟

انجام کربن تراپی برای بعضی از افراد ممکن است تاحدودی باعث قرمزی صورت شود که نیاز به مراقبت خاصی ندارد و فقط بااستفاده از کرم آبرسان تا یک ساعت بعد از انجام کربن تراپی قرمزی پوست رفع میشود.

 کربن تراپی با لیزر باعث آسیب به موهای سطح پوست می شود؟

طول موج لیزر کربن تراپی یا پیلینگ هالییودی با دستگاه کیوسوئیچ فقط مخصوص تبخیر مایع کربن تعبیه شده است و هیچگونه آسیبی به موهای سطح پوست وارد نمیکند و کاربرد دیگری ندارد.

 

 

 

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *