لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زائد ضرر دارد؟

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزرموهای زائد به معنی حذف دائمی موهای زائد بدن می باشد. بااستفاده از طول موج های لیزر فولیکول موها طی هر جلسه ضعیف میشوند، تا آخرین جلسه لیزر که فولیکول موها کاملا ضعیف و غیر فعال میشود و طولانی مدت قابلیت رشد مجدد ندارند.
لیزر موهای زائد در یک جلسه امکان پذیر است؟
درمان موهای زائد طی یک جلسه امکان پذیر نیست و طول جلسات درمان موهای زائد طی 6الی 8 جلسه می باشد که فاصله مناسب بین جلسات 30 روز می باشد.

لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد تضمینی و بدون عارضه دلین کلینیک

لیزر موهای کرکی را درمان می کند؟

بطور معمول درمان موهای کرکی بسیار سخت تر از لیزرموهای زائد هست
که در دلین کلینیک لیزر موهای زائد و کرکی بطور همزمان بدون درد امکان مو
آیا لیزر موهای زائد درد دارد ؟
لیزرموهای زائد با دستگاه های قدیمی معمولا با درد همراه بوده است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی این امر آسان تر و با درد کمتر انجام پذیر است که دلین کلینیک برای مراجعه کننده های عزیز خود جدیدترین و بروزترین دستگاه لیزر را در محیطی کاملا بهداشتی فراهم کرده است تا بدون درد و با آرامش خاطر لیزر موهای زائد و کرکی خودرا انجام بدهند.
لیزر موهای زائد برای بانوان چه خطری دارد؟
عمق نفوذ طول موج لیزر موهای زائد فقط یک لایه زیر سطح پوست می باشد که به اندام ها و بافت های بدن نفوذ نمی کند و هیچگونه خطری برای افراد نخواهد داشت.
زنان شیرده می توانند لیزر موهای زائد انجام دهند؟
معمولا بعد از زایمان به مدت 6 ماه هورمون های مادر به حد طبیعی می رسند و در بازه ی زمانی 6 ماهه ی بعداز زایمان بهتر است لیزر انجام نشود به دلیل اینکه میزان اثرگذاری لیزرموهای زائد رابطه ی مستقیمی با وضعیت هورمون های بدن دارد.
ممنوعیت لیزر برای دختران دوشیزه چیست؟
همانطور که در سطرهای بالا مطالعه نمودید عمق نفوذ لیزر یک لایه به زیرپوست هست و به همین علت آسیبی به بکارت وارد نمیکند ولیزرموهای زائد ممنوعیتی برای دختران ندارد.
قیمت لیزر موهای زائد چقدر می باشد؟
قیمت لیزرموهای زائد به نسبت تکنولوژی انتخابی و نواحی مورد نظر متغیر است و به نسبت سایر روش های حذف موهای زائد کم هزینه تر می باشد، زیرا همه ی روشهای حذف موهای زائد دائمی نمی باشند و به عبارتی هزینه های مادام العمری هستند که هرماه یا هرهفته باید تکرار شوند اما لیزرموهای زائد یک درمان 6 تا 8 ماهه است که بعد از اتمام دوره نیازی به تکرار هرماهه ندارد

لیزر بدون درد
لیزر موهای کرکی و زائد با تیتانیوم 2022

لیزر موهای زائد محدودیت سنی دارد؟

لیزرموهای زائدو کرکی برای خانمها و آقایان بهتراست بعد از دوره بلوغ که فعالیت هورمون های بدن به حالت طبیعی رسیده اند انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود، قبل از دوره بلوغ ممنوعیت انجام لیزر وجود ندارد اما در دوره بلوغ بعلت تغییرات هورمونی ممکن است موهای درمان شده مجدداٌ رویش داشته باشند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بروز شدن روش های درمان موهای زائد، دستگاه هایی با قابلیت لیزر موهای کرکی و زائد بطور همزمان و قابلیت انجام لیزر برای پوست های آفتاب گرفته و سولار رفته، مورد استقبال قرار گرفته اند و توسط پزشکان توصیه می شوند.
نکات قبل از لیزر موهای زائد چیست ؟
24 ساعت قبل از انجام لیزر موهای زائد باید با ژیلت موهای زائد شیو انجام شود، باید مراقب باشید سطح پوست زخم یا کبود نشود، قبل از جلسه لیزر نباید از مواد آرایشی استفاده شود.
نکات مهم در نتیجه گیری لیزر چیست؟
مهمترین نکات حائز اهمیت در نتیجه گیری لیزر موهای زائد: شیو صحیح و مناسب موهای زائد و کرکی، رعایت فاصله مناسب جلسات لیزرموهای زائد و کرکی، درصورت مصرف داروهای مکمل پوست ومو اطلاعات از دز مصرفی و نوع دارو را در اختیار اپراتور لیزرموهای زائد قرر دهیم.

لیزر موهای زائد برای واژن خطرناک است؟

عمق نفوذ طول موج لیزر موهای زائد یک لایه زیر سطح پوست می باشد و وارد بافت و اندام بدن نمی شود پس هیچ خطری برای واژن خانم ها و آقایان ندارد.

لیزر موهای زائد زیر بغل
لیزر موهای زیربغل آسیبی به غدد تعریق وارد نمیکند و بی خطر است

برای لیزر موهای زائد دستگاه شاتی بهتر است یا رولی؟

مهمترین نکته در انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد کمپانی سازنده دستگاه هست و اگر کمپانی تولید کننده دستگاه معتبر باشد میتوان از درمان موهای زائد نتیجه مطلوب گرفت.

دستگاه شاتی و رولی چه تفاوتی در لیزر موهای زائد دارند؟

دستگاه های شاتی معمولا لیزر خشک و با درد بسیار همراه هستند در صورتیکه دستگاه رولی که از کمپانی معتبر باشد با استفاده از ژل خنک کننده درد و گرمای حاصل از اشعه لیزر را به حداقل رسانده و لیزر موهای زائد خیلی راحت و کم درد انجام میشود.

دستگاه شبه لیزر موهای زائد چیست؟

همانطور که از اسم دستگاه های شبه لیزر مشخص است دستگاه هایی هستند که در لنز دستگاه بجای طول موج لیزر از لامپ استفاده میشود که هیچ تاثیریدر درمان موهای زائد نداشته و فقط نور شبیه دستگاه لیزر موهای زائد را دارا هستند و بسیاری از مراکز لیزر نامعتبر با استفاده از این مدل دستگاه های با هزینه خیلی کم لیزر موهای زائد را انجام میدهند اما فرد هیچ نتیجه ای از انجام جلسات لیزر با دستگاه شبه لیزر نخواهد گرفت.

خطرات لیزر موهای زائد صورت خانمها چیست؟

لیزرموهای زائد خانمها هیچگونه خطری نداشته و اگر با تخصص انجام شود تعداد جلسات طولانی هم نخواهد داشت، فقط بعلت پخش انرژی لیزر موهای زائد در زیر پوست لیزر موهای زائد پیشانی توصیه نمیشود.

لیزر موهای زائد باعث ریزش مو سر میشود؟

لیزر موهای زائد ارتباطی با ریزش مو سر ندارد و هر ناحیه ای که لیزر انجام شود لیزر در همان ناحیه اثر میکند، بعلت پخش احتمالی انرژی طول موج لیزر موهای زائد برای پیشگیری از ریزش مو بهتر است پیشانی فرد لیزر موهای زائد انجام نشود تا از ریزش احتمالی موهای ابرو و جلوی سر فرد پیشگیری شود.

چرا بعضی از افراد از لیزر موهای زائد نتیجه نمیگیرند؟

برای نتیجه گرفتن از جلسات لیزر موهای زائد حتما باید فاصله جلسات رعایت شود، افرادی که مشکلات هورمونی یا کیست تخمدان دارند باید تحت نظر پزشک و دارو درمانی جلسات لیزر موهای زائد انجام دهند.

در دوره قاعدگی میتوان لیزر موهای زائد انجام داد؟

سیکل قاعدگی محدودیتی برای انجام لیزر موهای زائد ندارد اما بعضی افراد در دوره قاعدگی آستانه دردشان کم میشود و انجام لیزر موهای زائد برایشان دردناک میشود این افراد بهتر است در دوره قاعدگی لیزر انجام ندهند.

 

 

 

درمان ریزش مو با پی آر پی

پی آر پی چیست؟
برای استفاده از درمان پی آر پی (PRP) اول مقداری خون از بازوی شما می گیرند. که با خونی که از آزمایشگاه از شما گرفته می شود برابر می باشد؛ که تقریبا 10 تا 20 میلی لیتر می باشد.خونی که از شما گرفته می شود به عنوان نمونه درون دستگاهی به نام سانتریفیوژ قرار می‌گیرد. در این دستگاه با چرخش با سرعت بالا و بر اساس نیروی گریز از مرکز، قسمت های متفاوت خون جدا می‌شوند. در نتیجه محلولی به وجود می آید که سرشار از پلاکت‌ های خونی می باشد. و همچنین، پلاکت ها تاثیر بسزایی در ترمیم و آسیب های بافتی دارند.
زمانی که محلول prp آماده و جداسازی شد پزشک متخصص آن را بر روی پوست تزریق می کند. بعد از این که محلول به قسمتی که دچار مشکل شده وارد شد، فاکتورهای رشد از پلاکت ها آزاد می‌شوند. این فاکتورها سه فعالیت بسیار مهم انجام می دهند که عبارتند از:
باعث می شوند کلاژن ها تحریک و تشکیل شوند. پروتئین کلاژن به نوعی سیمان بافت‌های شما است.
 باعث نظم و تقسیم سلول‌ها می‌شوند.
عروق خونی را تشکیل می دهند.
در ادامه ی مطلب شما را با عوارض، فواید، هزینه، تعداد جلسات و چگونگی تزریق پی آر پی (PRP) به طور کامل آشنا می نماییم. برای اطلاعات بیشتر از این روش درمانی تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.
عوارض جانبی  پی آر پی
همانطور که می دانید prp یک نوع تزریق خون به پوست سر می باشد، به همین دلیل امکان خطر بیماری واگیر دار وجود ندارد، باز هم هر درمانی که شامل تزریق باشد ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد :
آسیب به عروق یا اعصاب
عفونت
بافت اسکار
حتی ممکن است نسبت به داروی بی حسی آلرژی و حساسیت داشته باشید. اگر قرار است برای درمان ریزش مو از روش prp استفاده کنید ، حتما در مورد حساسیت دارویی به پزشک اطلاع دهید.
تزریق پی آر پی چه مزایایی برای مو دارد؟
مزایای درمانی prp عبارتند از:
پی آر پی برای قسمت‌هایی از پوست نیز قابل استفاده است.
یک درمان تقریبا غیر تهاجمی محسوب می شود و به بی هوشی نیازی ندارد.
به اتاق عمل و بستری شدن نیازی ندارد.
از آنجایی که خون از خود فرد گرفته می‌شود، احتمال انتقال هپاتیت و ایدز وجود ندارد.
خیلی زود بهبود می یابند.
هر جلسه درمانی بسیار کوتاه است و به زمان خیلی کمی حدودا 1ساعت نیاز دارد.
امکان عفونت و بیماری بسیار پایین است چون در این روش درمانی از خون خود شخص گرفته می شود.
چه مراقبت‌هایی بعد از انجام پی آر پی لازم است؟
استراحت و مراقبت های بعد از پی آر پی اهمیت به سزایی دارد. به این دلیل استفاده کمتر از ناحیه تزریق باعث جذب بیشتر پی آر پی می شود. که به بافت‌ها کمک می‌کند.
مراقبت‌های زیر بعد از پی آر پی توصیه می‌شود:
خیلی زیاد آب بنوشید و سعی کنید بدن خود را مرطوب نگه دارید.
حتما داروهایی که دکتر تجویز می کند باید سر موقع مصرف شود.
از داروهایی که باعث حساسیت می شود تا 2 هفته قبل از عمل مصرف نکنید.
از داروهایی که باعث رقیق شدن خون می شود تا 3 و 4 روز بعد از عمل پرهیز کنید.
از کمپرس سرد یا گرم تا 3 روز در محل تزریق خودداری کنید.
روزهای اول بعد از عمل سعی کنید حمام نروید.
در هفته ابتدایی از نوشیدن الکل، کافئین و مصرف سیگار خودداری کنید.
از روز سوم به بعد سه تا چهار بار در روز به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه از کمپرس سرد استفاده کنید.
 تعداد جلسات پی آر پی و ماندگاری آن چقدر است؟
بعد از اینکه به پزشک متخصص مراجعه کردید و معاینه شدید پزشک بر اساس آسیب های پوستی تعداد جلسات را تعیین می کند. معمولا افراد به دو تا سه بار درمان با فاصله ۶ هفته از هم نیاز دارند. اگر بیمار دنبال نتایج خیلی بهتر و یا دچار آسیب های پوستی شدیدی باشد قطعا به جلسات بیشتری نیاز دارد. برای مشخص شدن تاثیر prp  حتما باید 3یا 4ماه از زمان تزریق بگذرد. در اکثر مواقع نتیجه درمان تا 1سال ماندگار می باشد. برای حفظ کردن نتیجه دلخواه خود سالانه به 2 مرتبه تزریق نیاز دارید.
آیا می توان از پی آر پی همراه با سایر درمان‌ها استفاده کرد؟
روش درمانی prp  کمک به رشد و تکثیر سلول ها می باشد، می توان از این شیوه درمانی تنهایی یا همراه با شیوه های دیگر درمانی استفاده کرد، از جمله استفاده از روش prp  بعد از لیزر و جوان سازی پوست می باشد. روش prp  همراه با مزوتراپی پوست و مو، لیفت با نخ و همچنین میکرونیدلینگ هم می توان انجام داد.
بعد از کاشت مو معمولا استفاده از prp پر کاربرد ترین روش می باشد. زمانی که بعد از کاشت مو از تزریق prp  استفاده شود باعث رشد بهتر مو و بهتر شدن پوست می شود. با  اینکه ترکیب این دو روش درمانی تاثیر به سزایی دارد، ولی اجباری برای انجام این دو باهم وجود ندارد و می توانید با مشورت کردن از پزشک متخصص تنها از تزریق prp  انجام دهید.
هزینه پی آر پی چقدر است؟
هزینه درمانی prp  هم دقیقا مثل باقی عمل‌های زیبایی می باشد، که با توجه به عوامل متفاوتی از جمله کلینیک درمانی، ناحیه تحت درمان، نوع و تعداد کیت‌های مصرفی و… تعیین می‌شود. مطمئنا استفاده از کیت‌های باکیفیت و آماده‌سازی اصولی پی آر پی می‌تواند نتیجه خیلی بهتری برای شما به وجود آورد. به همین دلیل هزینه پی آر پی در کلینیک‌های معتبر تاثیر مستقیمی روی کیفیت آن دارد. به طور کلی، هزینه این عمل برای هر جلسه از یک تا دو میلیون تومان می باشد.
تزریق پی آر پی برای جوانسازی صورت
از روش درمانی prp می توان برای جوان سازی پوست صورت استفاده کرد. مهم ترین کاربردهای پی آر پی در این زمینه عبارتند از:
جوان سازی همه قسمت های صورت
درمان تیرگی دور چشم
موثر در درمان اسکار و جراحی
خط های ریزی که اطراف چشم بوجود آمده اند (پنجه کلاغی ) و و همچنین خط های ریز اطراف لب و خط لبخند
کل ناحیه ی صورت به جز نواحی که به تازگی تزریق فیلر و یا بوتاکس شده اند.
بوتاکس مو

بوتاکس مو

بوتاکس مو 
موی سر هم دقیقا مثل  پوست صورت، پری و زیبایی خود را از دست می دهد و نیاز به شیوه های درمانی دارد که این روش بوتاکس نام دارد. اگر موهای شما حالت وز به خودش بگیرد و زیبایی و خوش حالتی خود را از دست بدهد یک مشکل معمولی نمی باشد و حتما به درمان فوری نیاز دارد. شما نمی توانید تنها از نرم کننده مو استفاده کنید حتما باید برای درمان و از بین رفتن وز شدن مو از بوتاکس مو استفاده کنید.
استفاده از بوتاکس برای درمان پیری مو یک روش شیمیایی نمی باشد، این فرآیند باعث نرم کنندگی عمیق و کمک به بازسازی مو ها می کند. بوتاکس مو ترکیبی از مواد کلاژن، تغذیه مو، مرطوب کننده، ویتامین B6، ویتامین E  و روغن خاویار است که باعث می شود موهایی که حالت شکننده دارند به سرعت ترمیم شوند و به حالت اولیه خود بازگردند.
انجام بوتاکس مو برای چه کسانی توصیه می شود؟
کسانی که موهای خشک، شکسته یا آسیب‌دیده دارند.
کسانی که موهای مجعدی دارند و می خواهند موهای صاف و لختی داشته باشند.
کسانی رنگ موهایشان کدر و نازک است و می خواهند موهای سالم و براقی داشته باشند.
کسانی که به دلیل خشکی موهایشان دچار شوره و موخوره شده است.
کسانی که از هایلایت و دکلره برای موهای خود استفاده کردند.
کسانی که پوست سرشان دچار عرق بیش از حد می شود. بوتاکس بهترین راه درمان می باشد، زیرا عرق کردن باعث می شود که کف سر دائم دچار کثیفی شود و موها حالت چسبنده داشته باشند.  همچنین تزریق بوتاکس می تواند برای کسانی که موهای چربی دارند می تواند بهترین گزینه باشد.
برای اینکه بوتاکس مو ماندگاری بیشتری داشته باشد عادت های اشتباه در رابطه با حفظ سلامتی مو اصلاح کنید این موارد شامل شستشوی موها و استفاده از شامپوی مناسب می باشد:
 شست و شوی موها
زمانی که موهای خود را بوتاکس می کنید حداقل تا 3 روز بعد از آن برای شستشو از شامپو استفاده نکنید. بعد از انجام بوتاکس اگر خواستید موهای خود را بشویید باید سعی کنید مو های خود را در حداقل زمان ممکن بشویید. در صورت چرب شدن موها می توانید از وسایل برای شستشوی خشک استفاده کنید.
شامپوی مناسب
شما هرگز نباید از شامپویی که قبل از بوتاکس استفاده می کردید دوباره برای شست و شوی موی خود استفاده کنید، حتما باید از شامپویی استفاده کنید که بدون سولفات است و دارای حداقل مواد شیمیایی باشد. از خرید محصولاتی که در فرمولاسیونشان Sodium C۱۴-۱۶، اولفین سولفونات (Olefin Sulfonate)  و سدیم کلرید خود داری کنید، همچنین برای خرید شامپوهای نرم کننده و کاندیشنر‌ها نیز باید رعایت کنید. شما می توانید از محصولاتی همچون روغن نارگیل، روغن ارگان و ماکادیمیا برای مراقبت کردن از موها استفاده کنید، حتما باید از محصولاتی  که استفاده می کنید مطمئن شوید که مواد شیمیایی نداشته باشد.
استفاده از سشوار پس از استحمام اهمیت زیادی دارد
حتما باید بعد از حمام از سشوار استفاده کرد، چون باعث می شود تاثیرات درمان افزایش پیدا کند. شما باید بعد از حمام اول آب موهای خود را با یک حوله نرم بگیرید بعد از سشوار با دمای ملایم استفاده کنید. چون این کار باعث می شود موها صاف شوند و گره نخورند.
عوارض و معایب و خطرات احتمالی بوتاکس مو
با اینکه بوتاکس موضعی روشی بسیار کم خطر برای درمان مو ها می باشد اما ممکن عوارضی هم داشته باشد.. بزشکان متخصص پوست و مو اکثرا توصیه می کنند که از بوتاکس درمانی در طول سال بیشتر از 3بار استفاده نکنید، زیرا می توانند خطراتی مثل آسیب دیدگی پوست یا نازک شدن تار موها و حالت شکنندگی پیدا کردن موها شود. همچنین تزریق بوتاکس می تواند یک شیوه کوتاه مدت باشد و اثر آن به زودی از بین برود چون پوست سر مدتی بعد مواد بوتاکس را جذب خود می کند، این امکان وجود دارد که بعد از تزریق بوتاکس حدودا 3 ماه بعد اثرات بوتاکس قابل مشاهده نباشد.
هزینه‌ی زیاد در بوتاکس مو
محصولاتی که برای بوتاکس مو استفاده می شود هزینه و بسیار بالایی دارد. و اگر بخواهید از برند های بهتری استفاده کنید قاعدتا باید پول بیشتری هزینه کنید. همچنین بعد از بوتاکس مو که انجام دادید مراقبت های بعد از آن هم بسیار مهم است، شما باید از شامپوهایی استفاده کنید که خوب و ملایم باشد همچنین باید بدون سولفات و پارابن باشد که این نوع شامپو ها قیمت های بالایی هم دارند و باعث می شود پول بیشتری هزینه کنید.
 عدم تغییر شکل مو در بوتاکس مو
این روش باعث نرمی مو و گرفتن وزی تار مو می شود، و کسانی که موهای فری دارند نباید از این فرآیند انتظار لخت شدن موهای خود را داشته باشند.  با استفاده از روش بوتاکس مو ساختار داخلی آن تغییر نمی کند. تغییر ساختار مو تنها با استفاده از فرمالدهید انجام می شود.
در زمان انجام فرایند بوتاکس مو چه اتفاقی می افتد؟
بهترین روش درمانی ببرای مو تزریق بوتاکس می باشد. بوتاکس مو به طور مستقیم روی موهای شما تاثیر می گذارد و باعث تهویه بهتر می شود. شما برای انجام بوتاکس باید به یک کلینیک متخصص مراجعه کنید.
ابتدا از شامپو برای باز کردن کوتیل های مو استفاده می کنیم که این فرایند باعث تهویه  و آماده کردن تار های مو می شود بعد از این کار شروع به صاف کردن مو با بوتاکس می کنیم. که شامل ماساژ دادن محصول بر روی ریشه تا نوک مو می شود بین 20 تا90 دقیقه صبر می کنیم. تا مواد بر روی موهای مرطوب بماند.معمولا بعضی از روش ها قبل از اینکه موها خشک و صاف شود با استفاده از یک آهن صاف ، شستشوی محصول را انتخاب کنند. سایر روش ها برای اینکه مواد بیشتر در تار های مو نفوذ کنند. زمانی که موها را خشک و صاف می کنند. از مواد استفاده می کنند. شما می توانید نتیجه بوتاکس را بلافاصله بعد از خشک کردن مشاهده کنید.
سخن آخر در بوتاکس مو
یکی از راه های بسیار عالی برای درمان و سالم ماندن مو استفاده از روش بوتاکس مو می باشد. در این روش از تزریق استفاده نمی شود تنها مواد مغذی و ویتامین ها وارد ساختار مو می شوند، و تارهای مو را ترمیم می کنند. در این روش به هیچ عنوان از مواد شیمیایی استفاده نمی گردد. این فرآیند یکی از کم خطر ترین روش ها برای احیای مو و صافی و براقی مو می باشد.
لیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در نیروهوایی

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در نیروهوایی

مرکز لیزر و زیبایی دلین در محدوده فلکه دوم نیروهوایی در محیطی آرام، دلنشین و بهداشتی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

چرا مرکز لیزر و زیبایی دلین بهترین مرکز زیبایی در نیروهوایی است؟

مرکز لیزر و زیبایی دلین با داشتن بهترین و بروزترین دستگاه های لیزر موهای زائد و کرکی و پاک کردن ابرو و بدن بهترین و بروزترین مرکز شرق تهران واقع در نیروی هوایی شناخته شده است.

دستگاه لیزرموهای زائد مجموعه دلین چیست؟

دستگاه لیزر موهای زائد مجموعه دلین تیتانیوم پلاس 2022 هست که قابلیت درمان مهای زائد و کرکی را بطور همزمان دارد.

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزرموهای زائد به معنی حذف دائمی موهای زائد بدن می باشد. بااستفاده از طول موج های لیزر فولیکول موها طی هر جلسه ضعیف میشوند، تا آخرین جلسه لیزر که فولیکول موها کاملا ضعیف و غیر فعال میشود و طولانی مدت قابلیت رشد مجدد ندارند.
لیزر موهای زائد در یک جلسه امکان پذیر است؟
درمان موهای زائد طی یک جلسه امکان پذیر نیست و طول جلسات درمان موهای زائد طی 6الی 8 جلسه می باشد که فاصله مناسب بین جلسات 30 روز می باشد.

لیزر موهای کرکی را درمان می کند؟

بطور معمول درمان موهای کرکی بسیار سخت تر از لیزرموهای زائد هست
که در دلین کلینیک لیزر موهای زائد و کرکی بطور همزمان بدون درد امکان مو
آیا لیزر موهای زائد درد دارد ؟
لیزرموهای زائد با دستگاه های قدیمی معمولا با درد همراه بوده است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی این امر آسان تر و با درد کمتر انجام پذیر است که دلین کلینیک برای مراجعه کننده های عزیز خود جدیدترین و بروزترین دستگاه لیزر را در محیطی کاملا بهداشتی فراهم کرده است تا بدون درد و با آرامش خاطر لیزر موهای زائد و کرکی خودرا انجام بدهند.
لیزر موهای زائد برای بانوان چه خطری دارد؟
عمق نفوذ طول موج لیزر موهای زائد فقط یک لایه زیر سطح پوست می باشد که به اندام ها و بافت های بدن نفوذ نمی کند و هیچگونه خطری برای افراد نخواهد داشت.
زنان شیرده می توانند لیزر موهای زائد انجام دهند؟
معمولا بعد از زایمان به مدت 6 ماه هورمون های مادر به حد طبیعی می رسند و در بازه ی زمانی 6 ماهه ی بعداز زایمان بهتر است لیزر انجام نشود به دلیل اینکه میزان اثرگذاری لیزرموهای زائد رابطه ی مستقیمی با وضعیت هورمون های بدن دارد.
ممنوعیت لیزر برای دختران دوشیزه چیست؟
همانطور که در سطرهای بالا مطالعه نمودید عمق نفوذ لیزر یک لایه به زیرپوست هست و به همین علت آسیبی به بکارت وارد نمیکند ولیزرموهای زائد ممنوعیتی برای دختران ندارد.

لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد تضمینی و بدون عارضه دلین کلینیک

قیمت لیزر موهای زائد چقدر می باشد؟
قیمت لیزرموهای زائد به نسبت تکنولوژی انتخابی و نواحی مورد نظر متغیر است و به نسبت سایر روش های حذف موهای زائد کم هزینه تر می باشد، زیرا همه ی روشهای حذف موهای زائد دائمی نمی باشند و به عبارتی هزینه های مادام العمری هستند که هرماه یا هرهفته باید تکرار شوند اما لیزرموهای زائد یک درمان 6 تا 8 ماهه است که بعد از اتمام دوره نیازی به تکرار هرماهه ندارد

لیزر موهای زائد محدودیت سنی دارد؟

لیزرموهای زائدو کرکی برای خانمها و آقایان بهتراست بعد از دوره بلوغ که فعالیت هورمون های بدن به حالت طبیعی رسیده اند انجام شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود، قبل از دوره بلوغ ممنوعیت انجام لیزر وجود ندارد اما در دوره بلوغ بعلت تغییرات هورمونی ممکن است موهای درمان شده مجدداٌ رویش داشته باشند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بروز شدن روش های درمان موهای زائد، دستگاه هایی با قابلیت لیزر موهای کرکی و زائد بطور همزمان و قابلیت انجام لیزر برای پوست های آفتاب گرفته و سولار رفته، مورد استقبال قرار گرفته اند و توسط پزشکان توصیه می شوند.
نکات قبل از لیزر موهای زائد چیست ؟
24 ساعت قبل از انجام لیزر موهای زائد باید با ژیلت موهای زائد شیو انجام شود، باید مراقب باشید سطح پوست زخم یا کبود نشود، قبل از جلسه لیزر نباید از مواد آرایشی استفاده شود.

لیزر موهای زائد زیر بغل
لیزر موهای زیربغل آسیبی به غدد تعریق وارد نمیکند و بی خطر است

نکات مهم در نتیجه گیری لیزر چیست؟
مهمترین نکات حائز اهمیت در نتیجه گیری لیزر موهای زائد: شیو صحیح و مناسب موهای زائد و کرکی، رعایت فاصله مناسب جلسات لیزرموهای زائد و کرکی، درصورت مصرف داروهای مکمل پوست ومو اطلاعات از دز مصرفی و نوع دارو را در اختیار اپراتور لیزرموهای زائد قرر دهیم.

لیزر موهای زائد برای واژن خطرناک است؟

عمق نفوذ طول موج لیزر موهای زائد یک لایه زیر سطح پوست می باشد و وارد بافت و اندام بدن نمی شود پس هیچ خطری برای واژن خانم ها و آقایان ندارد.

برای لیزر موهای زائد دستگاه شاتی بهتر است یا رولی؟

مهمترین نکته در انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد کمپانی سازنده دستگاه هست و اگر کمپانی تولید کننده دستگاه معتبر باشد میتوان از درمان موهای زائد نتیجه مطلوب گرفت.

دستگاه شاتی و رولی چه تفاوتی در لیزر موهای زائد دارند؟

دستگاه های شاتی معمولا لیزر خشک و با درد بسیار همراه هستند در صورتیکه دستگاه رولی که از کمپانی معتبر باشد با استفاده از ژل خنک کننده درد و گرمای حاصل از اشعه لیزر را به حداقل رسانده و لیزر موهای زائد خیلی راحت و کم درد انجام میشود.

دستگاه شبه لیزر موهای زائد چیست؟

همانطور که از اسم دستگاه های شبه لیزر مشخص است دستگاه هایی هستند که در لنز دستگاه بجای طول موج لیزر از لامپ استفاده میشود که هیچ تاثیریدر درمان موهای زائد نداشته و فقط نور شبیه دستگاه لیزر موهای زائد را دارا هستند و بسیاری از مراکز لیزر نامعتبر با استفاده از این مدل دستگاه های با هزینه خیلی کم لیزر موهای زائد را انجام میدهند اما فرد هیچ نتیجه ای از انجام جلسات لیزر با دستگاه شبه لیزر نخواهد گرفت.

خطرات لیزر موهای زائد صورت خانمها چیست؟

لیزرموهای زائد خانمها هیچگونه خطری نداشته و اگر با تخصص انجام شود تعداد جلسات طولانی هم نخواهد داشت، فقط بعلت پخش انرژی لیزر موهای زائد در زیر پوست لیزر موهای زائد پیشانی توصیه نمیشود.

لیزر موهای زائد باعث ریزش مو سر میشود؟

لیزر موهای زائد ارتباطی با ریزش مو سر ندارد و هر ناحیه ای که لیزر انجام شود لیزر در همان ناحیه اثر میکند، بعلت پخش احتمالی انرژی طول موج لیزر موهای زائد برای پیشگیری از ریزش مو بهتر است پیشانی فرد لیزر موهای زائد انجام نشود تا از ریزش احتمالی موهای ابرو و جلوی سر فرد پیشگیری شود.

چرا بعضی از افراد از لیزر موهای زائد نتیجه نمیگیرند؟

برای نتیجه گرفتن از جلسات لیزر موهای زائد حتما باید فاصله جلسات رعایت شود، افرادی که مشکلات هورمونی یا کیست تخمدان دارند باید تحت نظر پزشک و دارو درمانی جلسات لیزر موهای زائد انجام دهند.

در دوره قاعدگی میتوان لیزر موهای زائد انجام داد؟

سیکل قاعدگی محدودیتی برای انجام لیزر موهای زائد ندارد اما بعضی افراد در دوره قاعدگی آستانه دردشان کم میشود و انجام لیزر موهای زائد برایشان دردناک میشود این افراد بهتر است در دوره قاعدگی لیزر انجام ندهند.

 

 

 

کاربردهای لیزر کیوسوئیچ چیست؟

لیزر کیوسوئیچ چیست؟
لیزر کیوسوئیچ  یک نوع از لیزرهای نوین صنعت پزشکی و زیبایی پوستی میباشد که با دارا بودن چند طول موج لیزر  کاربردهای متفاوتی را در عرصه زیبایی و سلامت پوستی دارد و امروزه مورد توجه بسیاری از پزشکان واقع شده است.
کاربرد لیزر کیوسوئیچ چیست؟
کاربردهای طول موج های دستگاه لیزر کیوسوئیچ خالبرداری، درمان کک و مک و پاک کردن تاتو  وکربن تراپی یا پیلینگ هالیوودی است که اگر توسط متخصص استفاده شود بدون آسیب به سطح پوست درمان را انجام داده وهیچگونه  آسیبی به ب افتپوست وارد نمی کند.
لیزر با کیوسوئیچ باعث ایجاد کلوئید میشود؟
لیزر با کیوسوئیچ اگر توسط متخصص با رعایت اصول انجام شود به هیچ وجه باعث ایجاد کلوئید یا گوشت اضافه یا زخم و کبودی نمی شود.
با کیوسوئیچ میتوان خال گوشتی را درمان کرد؟
لیزر کیوسوئیچ قابلیت درمان خال سطحی و گوشتی را دارد، بطورمعمول خالبرداری در یک جلسه انجام میشود اما بعضی از خال های گوشتی در دوجلسه درمانشان امکان پذیر است.
مراقبت بعد از خالبرداری با کیوسوئیچ چیست؟
بعداز خالبرداری با کیوسوئیچ باید به مدت سه روز مرتبا از کرم ترمیم کننده استفاده شود ، نباید به محل لیزر شده آب بزنیم، نباید از کرم یا مواد آرایشی استفاده کنیم.
کیوسوئیچ چگونه تاتو را پاک میکند؟
لیزر کیوسوئیچ باهدف قرار دادن رنگدانه های کاشته شده در سطح پوست، رنگدانه ها را از حالت جامد بر روی پوست به حالت مایع تبدیل و از طریق ادرار و خون دفع میکند.
پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ طی چند جلسه انجام میشود؟
پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ طی 3الی 5 جلسه انجام میشود و عواملی از قبیل: جنس جوهر تاتو، سن تاتو(مدت زمان زدن تاتو) و میزان عمق کاشت جوهر در سطح پوست بستگی دارد.
تاتو قدیمی را میتوان با کیوسوئیچ پاک کرد ؟
یکی از نکات تاثیرگذار در پاک کردن تاتو سن تاتو یا مدت زمان زدن تاتو میباشد و حتما باید مدت زمان 2ماه از کاشت جوهر یا اصطلاحا تاتو زدن گذشته باشد، به عبارتی هرچقدر تاتو قدیمی تر باشد تاتو سریع تر و طی جلسات کمتری پاک میشود.
تاتو عمیق طی چند جلسه با کیوسوئیچ پاک میشود؟
میزان عمق کاشت جوهر در لایه های پوست رابطه مستقیم با تعداد جلسات پاک کردن تاتو دارد هرچه تاتو عمیق تر باید تعداد جلسات بیشتر و هرچه کم عمق تر باشد تعداد جلسات کمتر می شود.
مراقبت های بعد از کیوسوئیچ چیست؟
به مدت 4 روز نباید آب به محل لیزر شده آب بخورد، به مدت4 روز مرتبا باید از پماد ترمیم کننده استفاده شود، آب زیاد میل شود، به مدت4 روز باید از قرص چرک خشک کن استفاده شود، قرص ویتامین سی جوشان میل شود، در معرض نور خورشید نباشید.
نکات قبل از پاک کردن تاتو با لیزر کیوسوئیچ چیست؟
برای پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ حداقل باید 2ماه از زدن تاتو گذشته باشد ، روی تاتو زخم یا کبود نباشد، شرایط 4 روز مراقبت از تاتو را بعد از لیزر محیا کرده باشیم.

پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ در یک جلسه امکان پذیر است؟

حداقل تعداد جلسات لیزر پاک کردن تاتو با کیوسوئیچ 3جلسه هست و پاک کردن طرح در یک جلسه امکانم پذیر نیست و جمله پاک کردن تاتو در یک جلسه فقط جنبه ی تبلیغاتی دارد و یا ممکن است به پوست آسیب وارد شود.

اصلی ترین نکته در پاک کردن تاتو با لیزر چیست؟

مهم ترین و اصلی ترین نکته برای پاک کردن تاتو صبر و مراقبت بعد از جلسه لیزرتراپی هست، برای آسیب نرسیدن به بافت پوست بهتراست صبور باشد خواهان محو تاتو در یک جلسه نباشید و گول جملات تبلیغاتی را نخورید و قبل از شروع جلسات تحقیق کنید و از دستگاه و متخصص اطمینان حاصل کنید.

پاک کردن تاتو ابرو درچند جلسه انجام میشود؟

پاک کردن تاتو ابرو هم همانند تاتو بدن نیازمند صبر هست و طی 3الی5 جلسه به نسیت جنس جوهر استفاده شده متغییر هست و در یک جلسه امکان پذیر نیست.

کدام تاتو طی تعداد جلسات کمتری با لیزر پاک میشود؟

جنس جوهر استفاده شده برای زدن طرح تاتو در تعداد جلسات نقش مهمی دارد و هرچه حنس جوهر باکیفیت تر باشد تعداد جلسات کمتر میشود. جوهر هایی که سرب دارند یا به اصطلاح رنگ متمایل به قرمز هستند طی تعداد جلسات بیشتری پاک میشوند.

کربن تراپی یا پیلینگ هالییودی چیست ؟ 

کربن تراپی یا پیلینگ هالییودی نوعی درمان مشکلات پوستی به روش نوین پزشکی و لیزرتراپی میباشد و مناسب افراد با پوستهای چرب و مختلط و معمولی می باشد.

کربن تراپی یا پیلینگ هالیوودی با کیوسوئیچ چه کاربردی دارد؟

کربن تراپی یا پیلینگ هالیوودی برای درمان منافذ باز پوست، کنترل چربی پوست، درمان جوش فعال پوست، درمان جای جوش و لک برای صورت و بدن کابرد دارد.

مراقبت بعد از کربن تراپی چیست؟

کربن تراپی  یک روش نوین و غیرتهاجمی برای درمان مشکلات پوستی میباشد و مراقبت بعد ندارد و حتی بلافاصله بعداز انجام میتوان از وسایل آرایشی استفاده کرد و ممنوعیتی ندارد فقط افرادی که پوست معمولی مایل به خشک دارند بهتراست بعد از کربن تراپی از کرم آبرسان استفاده کنند و در صورت قرارگرفتن در معرض نور خورشید بهتراست که از کرم ضدآفتاب استفاده شود.

کربن تراپی طی چند جلسه انجام میشود ؟

تعداد جلسات طبیعی کربن تراپی 3 جلسه هست با فاصله 2 هفته یکبار اما اگر فردی با تشخیص متخصص بخواهد تعداد جلسات بیشتری برای نواحی مختلف صورت و بدن استفاده کند ممنوعیتی ندارد.

کربن تراپی با لیزر کیوسوئیچ را از چه سنی میتوان انجام داد؟

انجام کربن تراپی یا پیلینگ هالیوودی با لیزر کیوسوئیچ محدودیت سنی ندارد و همه گروه های سنی در صورت نیاز می توانند انجام دهند.

کربن تراپی یاعث تورم،کبودی یاقرمزی پوست میشود؟

انجام کربن تراپی برای بعضی از افراد ممکن است تاحدودی باعث قرمزی صورت شود که نیاز به مراقبت خاصی ندارد و فقط بااستفاده از کرم آبرسان تا یک ساعت بعد از انجام کربن تراپی قرمزی پوست رفع میشود.

 کربن تراپی با لیزر باعث آسیب به موهای سطح پوست می شود؟

طول موج لیزر کربن تراپی یا پیلینگ هالییودی با دستگاه کیوسوئیچ فقط مخصوص تبخیر مایع کربن تعبیه شده است و هیچگونه آسیبی به موهای سطح پوست وارد نمیکند و کاربرد دیگری ندارد.

 

 

 

پاکسازی پوست چیست؟

پاکسازی پوست چیست؟

 

فیشیال پوست چیست؟ 

فیشیال پوست به معنی درمان مشکلات پوستی بدون تزریق میباشد که بااستفاده از انواع ماسک، ماساژ و اسکراب انجام میشود و به عبارتی تغذیه پوست میباشد.

فیشیال پوست مناسب چه افرادی میباشد؟

فیشیال محدودیت جنسیتی و یا سنی ندارد و مناسب همه ی افراد از همه ی گروه های سنی است، درواقع تغذیه رسانی و آبرسانی عمیق پوست برای پوست همه ی افراد لازم و ضروری است.

پاکسازی پوست چیست؟

لایه های اصلی پوست کدام هستند؟

لایه های اصلی پوست درم و اپیدرم هستند که درم لایه زیرین پوست و اپیدرم لایه رویین پوست می باشد که برای ما قابل مشاهده است.

کدام لایه از پوست بدن را اپیدرم می نامند؟

لایه اصلی و رویی بدن را اپیدرم می نامند که دارای استحکام بالا میباشد و از متلاشی شدن بدن جلوگیری می کند، منشا سلول های تازه و فاقد مویرگ خونی می باشد.

پاکسازی پوست چیست؟

کدام لایه از پوست بدن را درم می نامند؟

شبکه محکمی از کلاژن را که دارای مویرگ های خونی، رشته های عصبی و حسی است را درم می نامند، فولیکول موها در لایه درم قراردارند و دومین لایه پوست است و بسیار ضخیم تر از اپیدرم است.

کلاژن چیست و چه فوایدی برای بدن دارد؟

پروتئینی چسب مانند با خاصیت ارتجاعی بالا که سبب سفتی و ارتجاع پوست می گردد. کمبود کلاژن سبب شلی، افتادگی و ایجاد چین و چروک در پوست می شود کلاژن بصورت طبیعی در پوست افراد دائما در حال ازبین رفتن و ساخته شدن می باشد. روند کلاژن سازی ارتباط مستقیمی با سن دارد و در افراد جوان سریعتر اساخته می شود.

 

انواع پوست چیست؟

پوست نرمال، پوست حساس، پوست ترکیبی، پوست چرب، پوست خشک

پوست خشک چه نوع پوستی است؟

ترشح چربی از لایه های زیرین پوست در پوست خشک خیلی کم انجام می شود بسیار نازک است و بعد از شستشو حالت کشیدگی دارد و و معمولا پوسته پوسته میشود.

ویژگی های پوست خشک چیست؟

کمبود آب و چربی از ویژگی های پوست خشک هستند که بااستفاده از پاک کننده مناسب، ماسک ها و اسکراب های مناسب و استفاده از مرطوب کننده و آبرسان مناسب و ضدآفتاب بعد از پاکسازی میتوان از این نوع پوست مراقبت کرد.

پوست حساس چه نوع پوستی است؟

پوست هایی که به اکثر شرایط آب و هوایی و لوازم آرایشی بهداشتی آلرژی و واکنش منفی نشان میدهند

عوامل حساس شدن پوست چیست ؟

استفاده مکرر از اسکراب ، شسشتوی مکرر ، عدم استفاده از آب رسان، بیش از حد بدون استفاده از کرم ضدآفتاب در معرض نور خورشید قرارگرفتن، در واقع پوست حساس یک نوع عارضه به حسای می آید .

پوست چرب چه نوع پوستی است؟

پوست هایی که معمولا کمی براق، مستعد آکنه و دارای منافذ باز هستند و ترشح بیش از حد چربی روی سطح پوست اتفاق می افتد پوست چرب هستند.

عوامل ایجاد پوست چرب چیست؟

کبد چرب، مشکلات هورمونی زمینه ارثی و تغذیه نامناسب از علت های پوست چرب در افراد مختلف می باشد.

چگونه از پوست بدن محافظت کنیم؟

پوست صورت و بدن به دلیل تماس دائمی با محیط بیرونی همواره در معرض آسیب است همچنین با بالا رفتن سن میزان کلاژن سازی پوست کاهش یافته و طراوت خود را از دست می دهد که با آبرسانی با استفاده از لوسیون های مناسب ، حذف شوینده های صابونی، رژیم غذایی سالم، ورزش کردن، نوشیدن آب کافی و استفاده مداوم از ضد آفتاب مناسب می توانیم از پوستمان محافظت کنیم.

تفاوت فیشیال و پاکسازی پوست چیست ؟

پاکسازی پوست همانطور که از اسم پیداست به معنی پاک کردن لایه های زیرین و رویی پوست از آلودگی ها است، همچنین منافذ باز پوست و جوش های سرسیاه تخلیه میشوند و پوست میتواند به لایه های زیرین خود اکسیژن رسانی انجام دهد
اما فیشیال به معنی درمان به وسیله انواع ویال ها ، ماساژها و ماسک و اسکراب های درمانی می باشد.

منافذ باز پوست چیست؟

منافذ روی پوست در اثر بزرگتر شدن غدد چربی و تابش نور خورشید بزرگتر میشوند که در افراد جوان دارای پوست چرب شایع می باشد که روی بینی و گونه ها دیده میشود و باز شدن منافذ باعث ایجاد جوش سرسیاه ، سرسفید و جوش های التهابی می شوند.

راه های درمان منافذ باز چیست؟

شستشوی مناسب با شوینده ملایم و متناسب با نوع پوست، استفاده از ترکیبات لایه بردار واستفاده مداوم از ضد آفتاب باعث درمان منافذ باز شده روی سطح پوست میشوند.

علت اصلی جوش پوست چیست؟

تولید چربی یش از اندازه و کنترل نکردن چربی، داروهای خوراکی، مواد آرایشی و اشعه خورشید از علت های بروز جوش هستند اما مشکلات هورمونی و استرس از مهم ترین عوامل و بروز جوش می باشند.

بخور درمانی صورت چیست؟

بخور درمانی در واقع ابتدای شروع فیشیال یا پاکسازی پوست می باشد با بخور گرم منافذ پوست راحت تر تخلیه میشوند و یا با بخور سرد منافذ صورت جمع تر میشوند و به بسته شدن منافذ کمک میکند.

اسکراب لایه بردار چیست؟

انواع اسکراب لایه بردار شیمیایی، فیزیکی ومکانیکال که بانفوذ به لایه های زیرین پوست و شناسایی سلول های مرده سطح پوست کمک به روشن شدن و صاف شدن پوست صورت و بدنمان میشود.

کاربردماسک آبرسان در فیشیال چیست ؟

انواع ماسک آبرسان مناسب همه انواع پوست در بازار موجود هستند که متخصص فیشیال بعد از شناسایی نوع پوست ما و با توجه به نیاز پوستمان از آبرسان مناسب پوست فرد با کمک از دستگاه های مختلف آبرسانی عمق لایه های زیرین پوستی را انجام میدهند.

ال ای دی تراپی چیست ؟

دستگاه ال ای دی تراپی با دارا بودن انواع طیف ها و نورهای درمانی سبز، زرد، قرمز و سفید قابلیت درمان لک، جای جوش را دارد همچنین برای لیفت پوست و کلاژن سازی مناسب است.

ماساژ درمانی پوست چیست؟

باانواع ماساژ صورت( لب، بینی، گونه و زاویه فک) میتوان به صورت فرم دلخواهد داد و یا از افتادگی پوست پیشگیری کرد.

بهترین ماسک روشن کننده پوست چیست؟

ماسک سفیده تخم مرغ برای پوست های جوش دار به حالت فوم دربیاید 15تا 20 دقیقه روی پوست گذاشته و بعد میشوریم بعد از شستشو از تونر خوش بو کننده استفاده می کنیم که بوی تخم مرغ از بین برود.

ماسک خانگی چه تاثیری برروی پوست دارد؟

معمولا بسیاری از افراد به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از نوع و جنس پوست خود در مراقبت های پوستی خانگی از موادی استفاده میکنند که مناسب جنس پوستسان نیست و باعث آسیب به پوستشان میشوند به همین علت برای بسیاری از افراد مراقبت های خانگی بااستفاده از ماسک های خانگی توصیه نمیشود.

old-skin-delin

علت های اصلی پیری پوست

[woodmart_text_block text_align=”right” woodmart_css_id=”63c1b7f34c940″ parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet_landscape=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2M2MxYjdmMzRjOTQwIiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGV4dF9ibG9jayIsImRhdGEiOnsidGFibGV0Ijp7fSwibW9iaWxlIjp7fX19″ woodmart_empty_space=””]

علت های اصلی پیری پوست

علت های اصلی پیری پوست

بازسازی سلولی
همانطور که ما بالغ می شویم، عملکردهای متابولیک بدن ما کند می شود. این شامل بازسازی سلولی می شود – به این معنی که سلول های پوستی جدید کمتری تولید می کنیم. سلول های پوست پیرتر به معنای پیری پوست است.خبر خوب این است که انتخاب‌های ساده‌ای که هر روز انجام می‌دهید می‌تواند به سرعت بخشیدن به گردش سلولی و حفظ
عملکرد سلول‌های شما در اوج سطوح کمک کند.

ژنتیک
تا حدودی نحوه پیری پوست ما از والدین ما منتقل می شود. ظاهر پوست والدینتان ممکن است به شما سرنخ هایی بدهد که نشان می دهد پوست خودتان در زمان بلوغ چگونه به نظر می رسد. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که عوامل محیطی و نحوه مراقبت از پوست نقش مهمی در افزایش سن دارد. به لطف پیشرفت در فناوری مراقبت از پوست، حتی پیری ارثی را می توان با مراقبت موثر کاهش داد و اصلاح کرد.

کمبود هورمون
با افزایش سن زنان، بدن ما استروژن کمتری تولید می کند – به خصوص پس از یائسگی. کاهش سطح استروژن می تواند
باعث از بین رفتن قابل توجه کلاژن پوست شود. این ماده ای است که پوست ما را محکم و الاستیک نگه می دارد.

زنان پس از 30 سالگی هر سال حدود 1 درصد از کلاژن پوست خود را از دست می دهند و در
5 سال اول پس از یائسگی تا 30 درصد دیگر از دست می دهند.

حرکات صورت
حالت های تکراری صورت مانند اخم کردن، لبخند زدن، خمیازه کشیدن و خمیازه کشیدن پوست را کشیده و
پروتئین های ساختاری را تجزیه می کند. با گذشت زمان، این منجر به خطوط اخم (بین ابروها)، خطوط خنده (در گوشه های دهان) و پنجه کلاغی (که از گوشه چشم تابش می کند) می شود.

کمبود رطوبت
برای نشان دادن اهمیت رطوبت برای پوست، از مثال خمیر استفاده می کنیم. وقتی خمیر رطوبت کافی داشت، می توان آن را کشید و کشید. اما اگر خمیر خشک شده باشد، می شکند و خرد می شود. این شبیه چیزی است که وقتی پوست ما خشک می شود اتفاق می افتد.
پوست خشک در واقع زمانی که توسط حالات صورت کشیده می شود شروع به شکافتن و ترک خوردن می کند.

قرار گرفتن در معرض نور
خورشید آسیب نور خورشید عامل شماره یک در پیری پوست است. محافظت در مراحل اولیه حیاتی است، زیرا ممکن است یک وقفه زمانی 20 ساله
قبل از ظاهر شدن عوامل پیری کامل آسیب خورشید وجود داشته باشد.

تشعشعات خورشیدی از پرتوهای فرابنفش (UV) یک واکنش زنجیره ای تخریب کننده سلول را در پوست ایجاد می کند. این واکنش
“حمله رادیکال آزاد” نامیده می شود. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب همچنین می تواند پوست را کم آب کند و سلول های ایجاد کننده رنگدانه را بیش از حد تحریک کند و منجر به تغییر رنگ شود.
پوست آفتاب سوخته
اشعه ماوراء بنفش رادیکال های آزاد

رادیکال های
آزاد مولکول هایی با تعداد فرد الکترون هستند. این مولکول‌ها به دنبال «دزدیدن» یک الکترون از مولکول دیگر برای بازگرداندن تعادل هستند. این باعث می شود که آنها به شدت واکنش نشان دهند.

رادیکال های آزاد به طور طبیعی در بدن وجود دارند. به عنوان مثال، آنها ممکن است توسط سیستم ایمنی بدن شما برای خنثی کردن ویروس ها تولید شوند. رادیکال های آزاد بیش از حد ممکن است در اثر عوامل محیطی مانند آلودگی، سیگار، الکل و اشعه UV خورشید ایجاد شود. این رادیکال های آزاد می توانند به سلول های پوست، بافت و حتی اندام های ما حمله کنند.

پرتوهای فرابنفش
پس از تشکیل، رادیکال های آزاد احتمالاً یک واکنش زنجیره ای ایجاد می کنند. همانطور که هر مولکول “حمله شده” یک الکترون را به یک رادیکال آزاد از دست می دهد، خود به یک رادیکال آزاد تبدیل می شود.

رادیکال‌های آزاد زمانی که با اجزای مهم سلولی مانند DNA یا غشای سلولی واکنش نشان می‌دهند باعث آسیب می‌شوند.
این باعث می شود که سلول ها عملکرد کمتری داشته باشند، به سلول های سرطانی جهش پیدا کنند یا از بین بروند.

از نظر افزایش سن، رادیکال‌های آزاد می‌توانند از جوانسازی یا تولید کلاژن سلول جلوگیری کنند. محصولات زائد تولید شده می توانند فیبرهای الاستین و کلاژن موجود را از بین ببرند و به پوست آسیب بیشتری وارد کنند. تولید مواد شیمیایی التهابی نیز افزایش یافته است.

همانطور که سیستم های دفاعی طبیعی ما با افزایش سن کاهش می یابد، مکانیسم های ترمیم سلولی ما شروع به شکست می کنند. این بدان معنی است که ما
برای ترمیم آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد تلاش می کنیم. این باعث تسریع پیری می شود.

آنتی اکسیدان ها مولکول هایی هستند که با خنثی کردن رادیکال های آزاد از سلول ها محافظت می کنند. نمونه های رایج ویتامین ها هستند
A، C و E. آنتی اکسیدان ها از آسیب سلولی و بافتی جلوگیری می کنند و شروع پیری را به تاخیر می اندازند.

[/woodmart_text_block][woodmart_google_map content_vertical=”middle” lat=”35.693457″ lon=”51.488702″ zoom=”13″ height=”200″ style_json=”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” content_width=”270″ scroll=”no”][woodmart_text_block text_color_scheme=”dark” text_font_weight=”600″ text_color=”title” text_align=”right” woodmart_css_id=”637bddfec18c0″ parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet_landscape=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MzdiZGRmZWMxOGMwIiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGV4dF9ibG9jayIsImRhdGEiOnsidGFibGV0Ijp7fSwibW9iaWxlIjp7fX19″]خیابان پنجم نیروهوایی نبش کوچه فتحعلی (فرعی 5/33 ) پلاک 34 طبقه ۴ جنوبی[/woodmart_text_block][/woodmart_google_map]
winter-skin-delin

بهترین نکات مراقبت از پوست در زمستان

[woodmart_text_block text_align=”right” woodmart_css_id=”63c1b5e313034″ parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet_landscape=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2M2MxYjVlMzEzMDM0Iiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGV4dF9ibG9jayIsImRhdGEiOnsidGFibGV0Ijp7fSwibW9iaWxlIjp7fX19″ woodmart_empty_space=””]

بهترین نکات مراقبت از پوست در زمستان

بهترین نکات مراقبت از پوست در زمستان

چه از هوای زمستانی به خاطر هوای تند و باران یا برف آن استقبال کنید، یا از آن به خاطر دمای یخبندان و جاده های یخ زده متنفر باشید، یک چیز وجود دارد که همه ما در ماه های سرد سال به اشتراک می گذاریم: همه ما مستعد خشک شدن و خارش هستیم. پوست .

خوشبختانه، چند قدم واقعا ساده وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از خشکی و حفظ پوست نرم، صاف و سالم انجام دهید.

اگر از خشکی پوست در این زمستان می ترسید، در اینجا هفت کاری وجود دارد که می توانید برای بهبود سلامت و بافت پوست خود انجام دهید.

1. هیدراته بمانید

پوست به رطوبت زیادی از داخل نیاز دارد. اما فقط نوشیدن کافی نیست – آنچه می نوشید نیز مهم است. قهوه ها و کاکائوهای با طعم تعطیلات جشن هستند، اما همچنین حاوی کافئین هستند، یک دیورتیک که در واقع می تواند رطوبت پوست (و بقیه بدن شما) را از بین ببرد.
2. از یک مرطوب کننده استفاده کنید
از آنجایی که گرمای داخل خانه رطوبت هوا را از بین می برد، منطقی است که تمام تلاش خود را برای بازگرداندن رطوبت به داخل خانه انجام دهید. جایی که تمایل دارید بیشترین زمان را در آن بگذرانید.

3. ترموستات را پایین بیاورید

گرمایش داخلی در حال خشک شدن است و هر چه گرمای بیشتری داشته باشید، هوای شما خشک‌تر می‌شود. تنها چند درجه پایین آوردن ترموستات می تواند به هوا کمک کند رطوبت بیشتری را حفظ کند تا پوست شما کمتر خشک و خارش داشته باشد.
4. زمان دوش گرفتن را محدود کنید (بله، حمام کردن هم)
. مشکل این است که آب داغ روغن ها را حل می کند – از جمله روغن هایی که به محافظت از پوست شما کمک می کنند و آن را نرم، صاف و سالم نگه می دارند.
زمان زیادی را در آب داغ بگذرانید و پوست شما از آن نرم کننده های طبیعی مهم پاک می شود. سعی کنید دوش گرفتن خود را کوتاه نگه دارید و تا بهار از حمام صرف نظر کنید – و به جای آن در یک پتوی برقی یا لباس خواب پشمی به دنبال گرمای دلپذیر باشید.

5. ضد آفتاب را نادیده نگیرید
ممکن است خاکستری به نظر برسد و احساس سرما کند، اما اشعه ماوراء بنفش خورشید هنوز وجود دارد. اشعه ماوراء بنفش می تواند به پوشش ابر نفوذ کند، بنابراین حتی اگر خورشید در زمستان در آسمان پایین است، آن اشعه ماوراء بنفش همچنان به پوست شما نفوذ می کند.

هر زمان که به بیرون از منزل می روید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید و اگر درگیر فعالیت هایی مانند پیاده روی، دویدن یا حتی سورتمه سواری هستید (اگر خوش شانس باشیم!) آن را مرتباً استفاده کنید.

6. بر روی مرطوب کننده
استفاده منظم از مرطوب کننده می تواند کمک زیادی به محافظت از پوست شما در برابر آسیب های زمستانی کند، اما شما باید آن را اغلب استفاده کنید – و باید نوع مناسب را انتخاب کنید. زمستان زمان خوبی برای فرمولاسیون های غلیظ تر است، به خصوص اگر آنها را قبل از خواب استفاده کنید.

اگر پوست شما مستعد آکنه است، از کرم های سنگین تر برای بدن و کرم های روشن تر برای صورت خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید قبل از مرطوب‌کننده‌تان از یک روغن ضروری برای مزایای بیشتر استفاده کنید.

7. محصولات مراقبت از پوست

بسیاری از محصولات مراقبت از پوست و مراقبت شخصی حاوی مواد شیمیایی خشن، مواد نگهدارنده، عطرها و الکل هستند که همگی می توانند پوست شما را تحریک یا خشک کنند. در این زمستان، آن محصولات را با گزینه های ملایم تری جایگزین کنید تا از تحریک پوستی که از قبل خشک و خارش دارد جلوگیری کنید.

 

[/woodmart_text_block][woodmart_google_map content_vertical=”middle” lat=”35.693457″ lon=”51.488702″ zoom=”13″ height=”200″ style_json=”JTVCJTdCJTIyZmVhdHVyZVR5cGUlMjIlM0ElMjJhZG1pbmlzdHJhdGl2ZSUyMiUyQyUyMmVsZW1lbnRUeXBlJTIyJTNBJTIyYWxsJTIyJTJDJTIyc3R5bGVycyUyMiUzQSU1QiU3QiUyMnZpc2liaWxpdHklMjIlM0ElMjJvbiUyMiU3RCUyQyU3QiUyMnNhdHVyYXRpb24lMjIlM0EtMTAwJTdEJTJDJTdCJTIybGlnaHRuZXNzJTIyJTNBMjAlN0QlNUQlN0QlMkMlN0IlMjJmZWF0dXJlVHlwZSUyMiUzQSUyMnJvYWQlMjIlMkMlMjJlbGVtZW50VHlwZSUyMiUzQSUyMmFsbCUyMiUyQyUyMnN0eWxlcnMlMjIlM0ElNUIlN0IlMjJ2aXNpYmlsaXR5JTIyJTNBJTIyb24lMjIlN0QlMkMlN0IlMjJzYXR1cmF0aW9uJTIyJTNBLTEwMCU3RCUyQyU3QiUyMmxpZ2h0bmVzcyUyMiUzQTQwJTdEJTVEJTdEJTJDJTdCJTIyZmVhdHVyZVR5cGUlMjIlM0ElMjJ3YXRlciUyMiUyQyUyMmVsZW1lbnRUeXBlJTIyJTNBJTIyYWxsJTIyJTJDJTIyc3R5bGVycyUyMiUzQSU1QiU3QiUyMnZpc2liaWxpdHklMjIlM0ElMjJvbiUyMiU3RCUyQyU3QiUyMnNhdHVyYXRpb24lMjIlM0EtMTAlN0QlMkMlN0IlMjJsaWdodG5lc3MlMjIlM0EzMCU3RCU1RCU3RCUyQyU3QiUyMmZlYXR1cmVUeXBlJTIyJTNBJTIybGFuZHNjYXBlLm1hbl9tYWRlJTIyJTJDJTIyZWxlbWVudFR5cGUlMjIlM0ElMjJhbGwlMjIlMkMlMjJzdHlsZXJzJTIyJTNBJTVCJTdCJTIydmlzaWJpbGl0eSUyMiUzQSUyMnNpbXBsaWZpZWQlMjIlN0QlMkMlN0IlMjJzYXR1cmF0aW9uJTIyJTNBLTYwJTdEJTJDJTdCJTIybGlnaHRuZXNzJTIyJTNBMTAlN0QlNUQlN0QlMkMlN0IlMjJmZWF0dXJlVHlwZSUyMiUzQSUyMmxhbmRzY2FwZS5uYXR1cmFsJTIyJTJDJTIyZWxlbWVudFR5cGUlMjIlM0ElMjJhbGwlMjIlMkMlMjJzdHlsZXJzJTIyJTNBJTVCJTdCJTIydmlzaWJpbGl0eSUyMiUzQSUyMnNpbXBsaWZpZWQlMjIlN0QlMkMlN0IlMjJzYXR1cmF0aW9uJTIyJTNBLTYwJTdEJTJDJTdCJTIybGlnaHRuZXNzJTIyJTNBNjAlN0QlNUQlN0QlMkMlN0IlMjJmZWF0dXJlVHlwZSUyMiUzQSUyMnBvaSUyMiUyQyUyMmVsZW1lbnRUeXBlJTIyJTNBJTIyYWxsJTIyJTJDJTIyc3R5bGVycyUyMiUzQSU1QiU3QiUyMnZpc2liaWxpdHklMjIlM0ElMjJvZmYlMjIlN0QlMkMlN0IlMjJzYXR1cmF0aW9uJTIyJTNBLTEwMCU3RCUyQyU3QiUyMmxpZ2h0bmVzcyUyMiUzQTYwJTdEJTVEJTdEJTJDJTdCJTIyZmVhdHVyZVR5cGUlMjIlM0ElMjJ0cmFuc2l0JTIyJTJDJTIyZWxlbWVudFR5cGUlMjIlM0ElMjJhbGwlMjIlMkMlMjJzdHlsZXJzJTIyJTNBJTVCJTdCJTIydmlzaWJpbGl0eSUyMiUzQSUyMm9mZiUyMiU3RCUyQyU3QiUyMnNhdHVyYXRpb24lMjIlM0EtMTAwJTdEJTJDJTdCJTIybGlnaHRuZXNzJTIyJTNBNjAlN0QlNUQlN0QlNUQ=” content_width=”270″ scroll=”no”][woodmart_text_block text_color_scheme=”dark” text_font_weight=”600″ text_color=”title” text_align=”right” woodmart_css_id=”637bddfec18c0″ parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet_landscape=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MzdiZGRmZWMxOGMwIiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGV4dF9ibG9jayIsImRhdGEiOnsidGFibGV0Ijp7fSwibW9iaWxlIjp7fX19″]خیابان پنجم نیروهوایی نبش کوچه فتحعلی (فرعی 5/33 ) پلاک 34 طبقه ۴ جنوبی[/woodmart_text_block][/woodmart_google_map]
mask

چگونه هنگام استفاده از ماسک، پوست خود را شفاف و سالم نگه دارید؟

[woodmart_text_block text_align=”right” woodmart_css_id=”63bc493258f69″ parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet_landscape=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2M2JjNDkzMjU4ZjY5Iiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGV4dF9ibG9jayIsImRhdGEiOnsidGFibGV0Ijp7fSwibW9iaWxlIjp7fX19″ woodmart_empty_space=””]

چگونه هنگام استفاده از ماسک، پوست خود را شفاف و سالم نگه دارید؟

چگونه هنگام استفاده از ماسک، پوست خود را شفاف و سالم نگه دارید؟

استفاده گسترده از ماسک های صورت منجر به مشکلات پوستی ناخوشایندی به نام «ماسکنه» شده است. آکنه مربوط به ماسک بسیار واقعی است و اصلاً سرگرم کننده نیست. اگر مجبور هستید برای مدت طولانی از ماسک استفاده کنید (مانند محل کار)، می تواند چیزی بیش از ایجاد جوش باشد. ممکن است سوزش، قرمزی یا مشکلات دیگر را تجربه کنید. در حالی که ایمن ماندن ارزش یک یا دو مورد را دارد، می توانید ماسک خود را بزنید و پوست خود را نیز شفاف و سالم نگه دارید!
هنگامی که ماسک روی ماسک است، گرمای نفس شما در داخل محبوس می‌شود و محیطی گرم و عرق‌ریز ایجاد می‌کند. عرق، باکتری‌ها و روغن‌ها به پوست شما زیر ماسک می‌چسبند، منافذ را می‌بندند و مشکلاتی ایجاد می‌کنند. اگر بین پارچه و پوست شما اصطکاک وجود داشته باشد، می تواند اوضاع را بدتر کند. حتی اگر در خانه هستید و ماسک نزنید، استرس ناشی از وجود همین الان می‌تواند برای ایجاد جوش کافی باشد. نیازی نیست از مشکلات پوستی مرتبط با ماسک رنج ببرید.
1. از چند ماسک در روز استفاده کنید
2. ماسک های خود را به طور منظم بشویید
3. ماسک خود را با دقت انتخاب کنید – نوع ماسکی که می زیند مهم است. پارچه های قابل تنفس برای پوست شما راحت تر و بهتر هستند. پنبه یکی از بهترین پارچه ها برای ماسک صورت است و پیدا کردن آن نسبتا آسان است.
4. دست ها و صورت خود را بشویید – سعی کنید صورت خود و هر چیزی که به آن برخورد می کند تا حد امکان تمیز باشد.
5. لایه برداری – حذف منافذ – مسدود شدن سلول های مرده پوست و چربی اضافی
6. از مرطوب کننده های مناسب استفاده کنید – حتی اگر پوست شما به طور طبیعی چرب است، مهم است که همیشه بعد از پاکسازی آن را مرطوب کنید. اگر پوست شما به اندازه کافی هیدراته نباشد، در واقع چربی بیش از حد تولید می کند و جوش های شما را بدتر می کند.
7. به راحتی آرایش کنید – مسدود شدن منافذ را به حداقل برسانید.
8. لب هایتان را فراموش نکنید! – پوست بسیار حساس لب های شما نیز می تواند در زیر ماسک تحریک شود. یک بالم لب غنی و مرطوب کننده بردارید (یا بسازید).
[/woodmart_text_block][woodmart_google_map content_vertical=”middle” lat=”35.693457″ lon=”51.488702″ zoom=”13″ height=”200″ style_json=”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” content_width=”270″ scroll=”no”][woodmart_text_block text_color_scheme=”dark” text_font_weight=”600″ text_color=”title” text_align=”right” woodmart_css_id=”637bddfec18c0″ parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet_landscape=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MzdiZGRmZWMxOGMwIiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGV4dF9ibG9jayIsImRhdGEiOnsidGFibGV0Ijp7fSwibW9iaWxlIjp7fX19″]خیابان پنجم نیروهوایی نبش کوچه فتحعلی (فرعی 5/33 ) پلاک 34 طبقه ۴ جنوبی[/woodmart_text_block][/woodmart_google_map]
انواع-مزو

مزوتراپی

[woodmart_text_block text_align=”right” woodmart_css_id=”639e26af6b71e” parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet_landscape=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MzllMjZhZjZiNzFlIiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGV4dF9ibG9jayIsImRhdGEiOnsidGFibGV0Ijp7fSwibW9iaWxlIjp7fX19″]

مزوتراپی

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی یکی از روش‌های درمانی موضعی پوست است که کاربردهای متنوعی دارد. روشی معروف در سطح جهانی که می‌تواند به درمان کم آبی پوست، چین و چروک‌های سطحی، سلولیت و ریزش مو کمک کند. در این مطلب هرچه که لازم است از این تکنیک بدانید را گفته‌ایم.[/woodmart_text_block][woodmart_title size=”medium” color=”primary” align=”right” style=”underlined” tag=”h2″ title=”موارد استفاده از مزوتراپی” woodmart_css_id=”639e267b796f4″ responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MzllMjY3Yjc5NmY0Iiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGl0bGUiLCJkYXRhIjp7InRhYmxldCI6e30sIm1vYmlsZSI6e319fQ==”][woodmart_text_block text_align=”right” woodmart_css_id=”639e268e45d53″ parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet_landscape=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MzllMjY4ZTQ1ZDUzIiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGV4dF9ibG9jayIsImRhdGEiOnsidGFibGV0Ijp7fSwibW9iaWxlIjp7fX19″]امروزه از مزوتراپی برای موارد زیر استفاده می شود:

 1. حذف چربی اضافی ران ، باسن ، پاها ، بازو و صورت
 2. کاهش سلولیت
 3. رفع خطوط و چروک صورت
 4. درمان شل شدگی پوست
 5. روشن سازی پوست و رفع ماه گرفتگی پوست
 6. درمان آلوپسی (آلوپسی یک بیماری است که باعث ریزش مو می شود)

در این روش تزریق با استفاده از سوزن های بسیار ریزی به لایه میانی پوست انجام می شود. هدف اصلی در این روش ، بهبود گردش خون و رفع التهاب پوست است که باعث آسیب دیدگی پوست شده است. هیچ فرمول استانداردی برای تزریق در در این روش وجود ندارد. پزشکان راه کارهای مختلفی را در تزریق استفاده می کنند. از جمله :

 • داروهای تجویزی مانند وازودیلاتورها و آنتی بیوتیک ها
 • هورمون هایی مانند کلسیتونین و تیروکسین
 • آنزیم هایی مانند کلاژناز و هیالورونیداز
 • عصاره های گیاهی
 • ویتامین ها و مواد معدنی
[/woodmart_text_block][woodmart_title size=”small” color=”primary” align=”right” style=”underlined” tag=”h2″ title=”خدمات مزوتراپی در کلینیک دلین” woodmart_css_id=”639e26c414712″ responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MzllMjZjNDE0NzEyIiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGl0bGUiLCJkYXRhIjp7InRhYmxldCI6e30sIm1vYmlsZSI6e319fQ==”][woodmart_text_block text_align=”right” woodmart_css_id=”639e2778600e2″ parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet_landscape=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MzllMjc3ODYwMGUyIiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGV4dF9ibG9jayIsImRhdGEiOnsidGFibGV0Ijp7fSwibW9iaWxlIjp7fX19″ woodmart_empty_space=””]
 • مزتوراپی دور چشم
 • مزوتراپی برای لک صورت
 • مزوتراپی لاغری
[/woodmart_text_block][woodmart_google_map content_vertical=”middle” lat=”35.693457″ lon=”51.488702″ zoom=”13″ height=”200″ style_json=”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” content_width=”270″ scroll=”no”][woodmart_text_block text_color_scheme=”dark” text_font_weight=”600″ text_color=”title” text_align=”right” woodmart_css_id=”637bddfec18c0″ parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet_landscape=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MzdiZGRmZWMxOGMwIiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGV4dF9ibG9jayIsImRhdGEiOnsidGFibGV0Ijp7fSwibW9iaWxlIjp7fX19″]خیابان پنجم نیروهوایی نبش کوچه فتحعلی (فرعی 5/33 ) پلاک 34 طبقه ۴ جنوبی[/woodmart_text_block][/woodmart_google_map]